Güvenli İşlemler


Ödeme Bilgileri Güvenliği

NeoTroy Games olarak ödeme sistemi alt yapısında, 5 binden fazla kuruluşla iş bağlantısı olan PAYTR firmasıyla çalışmaktayız. Ayrıca ödemeleriniz 3D Secure altyapısı ile gerçekleşir. Dolayısıyla, sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olabilir.

Kredi kartınızla sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz işlemlerde verdiğiniz bilgiler, siteden bağımsız olarak, Globalsign tarafından sağlanan 128 bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak, anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulama sonucu, anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Kısacası, girilmiş olan kart bilgileri direkt olarak bankaya iletilmekte ve tüm bu işlemler, müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler, hiçbir şekilde site tarafından görüntülenmediği ve dolayısıyla da kaydedilmediği için, üçüncü şahısların eline geçmesi de mümkün değildir.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; sitemiz, sistemimiz ve standartlara uygunluğumuz, ‘Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ tarafından düzenli olarak incelenmektedir.

 

Kişisel Bilgi Güvenliği

neotroygames.com, üyelik aşamasında ve daha sonrasında, sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, neotroygames.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle, vermiş olduğunuz tüm bilgilerin, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacağını ve hiçbir suretle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını bilmenizi isteriz.

Kutu Oyunları

KUTU OYUNLARI

Masa oyunları arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmenin en ucuz yollarından biri! Aile oyunlarımızla kaliteli zaman geçirirken, strateji oyunlarımızla unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

ÇOK CAZİP GÖRÜNÜYOR!
Kargo

KARGO

Bütün siparişlerinizi en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargomuzla en uygun fiyata sevkediyoruz. İki adet oyun aldığınızda veya 150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ise kargo bedava!

DAHA FAZLA BİLGİ
Güvenli İşlemler

GÜVENLİ İŞLEMLER

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olsun. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş SSL standartlarıyla koruma altında.

İKNA OLMADIM
NeotroyGames
NeotroyGames
KATEGORİLER
SOSYAL MEDYA
TAKİPTE KALIN

NeoTroy Games © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır