Kutu Oyunlar


Kutu Oyunlar

Kutu OyunlarKutu oyunlar genellikle evde kaliteli zaman geçirebilmek için tercih edilmektedir. Kutu oyunlar özellikle çocuklarımızın gelişimleri için oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Öğrenmek çocukluk dönemlerinde oldukça yoğun ve hızlıdır. Çocuklar için her an yeni bir tecrübedir aslında.

Çocuğunuzla, arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte keyifli ve kaliteli zaman geçirmek için kutu oyunları ideal bir tercih olacaktır. Birebir geçirilen zamanlarda tercih edilen kutu oyunlar zamana, çevresel koşullara ve kişisel tercihlere göre değişiklik göstermektedir.

Kutu Oyunların Yararları

Kutu oyunları, çocukların eğlenirken zihnini açması, zekâsını geliştirmesi ve yeni şeyler öğrenmesi için hazırlanan oyunlardır. Çocuklar bu oyunlar sayesinde var olan zihinsel ve bilişsel yeteneklerini geliştirebildikleri gibi, yeni yetenekler de kazanmaktadırlar. Kutu oyunları çocuklara; çabuk karar verme, sonraki aşamaları düşünme ve olasılıkları hesaplama, mantığını etkili ve yetkin bir şekilde kullanma yeteneklerini kazandırmaktadır. Kutu oyunlar çocukların yalnızca yeteneklerini geliştirmekle kalmaz, kötü alışkanlıklar edinmelerine de engel olur. Planlı hareket etmeyi, doğru ve hızlı karar vermeyi öğretirken, olaylara nasıl farklı açılardan yaklaşılabileceğini ve farklı yorumlar getirilebileceğini gösterir.

Kutu oyunlar çocukların kişiliğini ve karakterlerini olumlu yönde etkiler ve geliştirir. Çocuk kutu oyunlarında bir şeyler öğrendikçe, bilgisini, becerisini ve zekâsını kullanarak kazanmaya başladıkça, kendine güveni de artar. Yeteneklerini ve bilgisini ölçme fırsatı bulur. Kendini ve sınırlarını tanıyarak eksik yönlerini görür ve geliştirir. Kutu oyunları yüksek yoğunlaşma gerektirdiğinden çocuk bu oyunları oynarken, dikkatini yoğunlaştırma becerisi edinir.

Kutu Oyunların ÇeşitleriKutu Oyunlar

Kutu oyunlar oldukça zevklidir ve her yaş grubuna da hitap etmektedir. Kutu oyunlarını incelemek, hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve satın almak için tek yapmanız gereken sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kutu oyunlarını incelemek ve satın almak için tıklayınız.


Direniş

5 - 10 Kişilik 30 Dk. 13+ Yaş Türkçe

69,90 TL
Citadels

2 - 7 Kişilik 30 Dk. 10+ Yaş Türkçe

119,90 TL
Lanetli Ada

2 - 4 Kişilik 30 Dk. 10+ Yaş Türkçe

84,90 TL
Sushi GO!

2 - 5 Kişilik 15 Dk. 8+ Yaş Türkçe

64,90 TL
Catan

3 - 4 Kişilik 60 Dk. 10+ Yaş Türkçe

249,90 TL
Munchkin

3 - 6 Kişilik 60 Dk. 16+ Yaş Türkçe

84,90 TL
Smash Up

2 - 4 Kişilik 45 Dk. 12+ Yaş Türkçe

99,90 TL
Çiziver

4 - 8 Kişilik 15 Dk. 8+ Yaş Türkçe

99,90 TL
Kutu Oyunları

KUTU OYUNLARI

Masa oyunları arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmenin en ucuz yollarından biri! Aile oyunlarımızla kaliteli zaman geçirirken, strateji oyunlarımızla unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

ÇOK CAZİP GÖRÜNÜYOR!
Kargo

KARGO

Bütün siparişlerinizi en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargomuzla en uygun fiyata sevkediyoruz. İki adet oyun aldığınızda veya 150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ise kargo bedava!

DAHA FAZLA BİLGİ
Güvenli İşlemler

GÜVENLİ İŞLEMLER

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olsun. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş SSL standartlarıyla koruma altında.

İKNA OLMADIM
NeotroyGames
NeotroyGames
KATEGORİLER
SOSYAL MEDYA
TAKİPTE KALIN

NeoTroy Games © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır