Monopoly


Monopoly

 

Ailenizle, arkadaşlarınızlar ya da sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakit geçirmek istediğinizde size Monopoly oyununu öneririz. Monopoly oyunu sayesinde kendinizi şehrin sahibi gibi hissedersiniz. Elbette daha önceden Monopoly oyununu oynayan arkadaşlar oyunun ne kadar eğlenceli ve güzel olduğunu biliyorlar. Monopoly oyununu bilmeyenlere ise kısaca anlatalım; oyunun nasıl oynandığını kavradıktan sonra hızlı bir şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Monopoly Oyunu Nasıl Oynanır?

 

MonopolyMonopoly oyununun kutusunda tüm malzemeleri olduğundan sizin ekstra olarak bir malzeme almanıza gerek yok. Monopoly sert bir karton tabaka üzerinde seçtiğiniz farklı şekillerde ki piyonlarla oyuna başlayabilirsiniz. En yüksek zarı atan oyuna başlar. Attığınız zarla ulaştığınız bölgeyi satın alıp tapunuza kavuşun. İlerlediğinizde farklı semtler ve emirlerin olduğunu göreceksiniz. Eğer arkadaşlarınızdan birisi bu noktaya ulaştığı zaman size kira öder. Tapuların üzerlerinde ödenecek kira tutarlarını görebilirsiniz.

 

Oyunda ki temel amaç olabildiğince fazla semtlere sahip olmak ve sizin semtinize gelen arkadaşlarınızdan kira toplamaktır. Topladığınız bu kiralar ile evler ve büyük kazançlı oteller kurmalısınız. Kurduğunuz ev ve oteller sayesinde aldığınız kiralarda çoğalacak böylece servetinizde artmış olacak. Oyunda parası biten iflas etmiş sayılacak ve oyundan elenecektir.

 

Eğlenceli Monopoly Oyunu

 

Heyecan ve rekabetin çok olduğu Monopoly oyununda kazanmanın olduğu gibi kaybetmekte var tabii. Elbette bunun bir oyun olduğunu unutup birbirinizi sakın yemeye kalkmayın.. Monopoly oyunu oynamaya başladığınızda her tapunun renginin farklı olduğunu göreceksiniz. Buda demek oluyor ki ne kadar aynı renkte tapu toplarsanız kazanacağınız puan da bi o kadar fazla olacak demektir. Tapularınızın çok olması sizi o şehrin sahibi yapacaktır. Hepinize şimdiden tapularınızın bol olması dileği ile iyi eğlenceler diyoruz..

 

 


Jungle Speed

2 - 8 Kişilik 10 - 20 Dk. +6 Yaş Türkçe

119,90 TL
Kayıp Diyarlar

2-4 Kişilik 30 Dk. 10+ Yaş Türkçe

119,90 TL
Truva

2 Kişilik 30 Dk. 8+ Yaş Türkçe

64,90 TL
Ticket to Ride Europe

2-5 Kişilik 45 Dk. 8+ Yaş Türkçe

339,90 TL
Munchkin 2 - Deli Balta

3 - 6 Kişilik 60 Dk. 16+ Yaş Türkçe

64,90 TL
Lanetli Ada

2 - 4 Kişilik 30 Dk. 10+ Yaş Türkçe

84,90 TL
Terraforming Mars

1-5 Kişilik 120 Dk. 12+ Yaş Türkçe

349,90 TL
Patika

1 - 8 Kişilik 30 Dk. 8+ Yaş Türkçe

69,90 TL
Kutu Oyunları

KUTU OYUNLARI

Masa oyunları arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmenin en ucuz yollarından biri! Aile oyunlarımızla kaliteli zaman geçirirken, strateji oyunlarımızla unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

ÇOK CAZİP GÖRÜNÜYOR!
Kargo

KARGO

Bütün siparişlerinizi en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargomuzla en uygun fiyata sevkediyoruz. İki adet oyun aldığınızda veya 150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ise kargo bedava!

DAHA FAZLA BİLGİ
Güvenli İşlemler

GÜVENLİ İŞLEMLER

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olsun. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş SSL standartlarıyla koruma altında.

İKNA OLMADIM
NeotroyGames
NeotroyGames
KATEGORİLER
SOSYAL MEDYA
TAKİPTE KALIN

NeoTroy Games © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır