Tabu


TabuBu makalemizde başlıktan da anlayabileceğiniz üzere Tabu adlı oyunu ele alacağız. Öncelikle Tabu kavramını kısaca özetleyelim. Tabu; insanların üzerinde konuşmaktan kaçındıkları ve değişmez sandıkları nedeni ile çekimser durdukları konulara denilmektedir. Bu makalemizin herkesin işine yaraması ve aradığınızı burada bulmanızı dileyerek lafı fazla uzatmadan konumuza giriş yapalım.

Birçoğunuzun da bildiği üzere Tabu yasaklı kelimelerden oluşan zekâ ve konuşma yeteneğini ciddi oranda geliştiren bir özelliğe sahiptir. Sözcük dağarcınızı geliştiren ve eğlendiren bir oyun türüdür.

Tabu Oyunu

Tabu oyunu arkadaşlarınızla ya da ailenizle bir araya geldiğinizde eğlenceli vakit geçirmek için oynanabilecek zevkli bir oyun türüdür. Tabu oyunu sayesinde hem güler hem de birlikte geçirdiğiniz vakti en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Tabu oyunu sessiz sinemaya benzeyen kelime oyunudur. Sessiz sinemanın sesli ve yeni birkaç kuralı ile kurgulanan oyundur. Tabu oyunu her yaş grubuna hitap eden çeşitli alternatifleri bulunmaktadır.

Tabu Oyun Setinin İçerisinde Yer AlanlarTabu

·         Oyun şemasının bulunduğu karton

·         İki grup için ayrı simgelerde oyuncak benzeri zarlar

·         Arkalı önlü tabu kartları

·         Kum saati

·         Süreyi başlatmak için düdük

Standart bir tabu oyun setinin içerisinde yukarıda yer alan malzemeler bulunmaktadır. Genellikle bir tabu oyun setinde 1000 kelime bulunmaktadır. Tabu kutu oyunu sizin kahkaha dolu saatler geçirmenizi sağlayacak!

Gruplarınızı oluşturun, kartları elinize alın ve sırayla kelimeleri arkadaşlarınıza anlatmaya başlayın. Yasaklı kelimelere çok dikkat edin ve en kısa sürede en çok kelimeyi anlatmaya ve bilmeye çalışın. Şimdiden herkese iyi eğlenceler diliyoruz..


Mangala

2 Kişilik 10 Dk. 6+ Yaş

49,90 TL
BANG!

4 - 7 Kişilik 20 - 40 Dk. 10+ Yaş Türkçe

54,90 TL
Risk

2 - 6 Kişilik 120 Dk. 10+ Yaş

159,90 TL 144,90 TL
Citadels

2 - 7 Kişilik 30 Dk. 10+ Yaş Türkçe

84,90 TL
Otokrat

2 - 4 Kişilik 30 Dk. 10+ Yaş Türkçe

49,90 TL
Epik Büyü Savaşları

2 - 6 Kişilik 30 Dk. 18+ Yaş Türkçe

69,90 TL
Machi Koro

2 - 4 Kişilik 30 Dk. 8+ Yaş Türkçe

54,90 TL
Kutu Oyunları

KUTU OYUNLARI

Arkadaşlarınızla birlikte etkileşim halinde keyifli vakit geçirmenin en ucuz yollarından biri! Aile oyunlarımızla kaliteli zaman geçirirken, parti oyunlarımızla unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

ÇOK CAZİP GÖRÜNÜYOR!
Kargo

KARGO

Bütün siparişlerinizi en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargomuzla en uygun fiyata sevkediyoruz. İki adet oyun aldığınızda veya 150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ise kargo bedava!

DAHA FAZLA BİLGİ
Güvenli İşlemler

GÜVENLİ İŞLEMLER

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olsun. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş SSL standartlarıyla koruma altında.

İKNA OLMADIM
NeotroyGames
NeotroyGames
KATEGORİLER
SOSYAL MEDYA
TAKİPTE KALIN

NeoTroy Games © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır