Nasıl Sosyal Oldum?


Merhaba Kutu Oyun Severler,

Bu hafta sizle müşterimizden gelen bir mektubu, bir başarı hikayesini paylaşmak istiyoruz. Keyifli okumalar.

 

Merhaba NeoTroy Games Abilerim Ablalarım,

Ben Şükrü. Öncelikle kısaca geçmişimden bahsetmek istiyorum. Ben ilkokulda silgisi çalınınca ses çıkaramayan, lisede topu havaya dikilince, havaya hüzünlü gözlerle bakan, üniversitede ise sevdiğim kızı, tek erkek arkadaşımla everen çocuğum.

Üniversitede son arkadaşımı da sevdiğim kıza kaptırınca, ortada iyice sap gibi kalmıştım. Çok yalnızdım. Geceleri çok ağladım ve bu durumdan hiç kurtulamayacağımı, bir daha asla arkadaş edinemeyeceğimi düşündüm. Geçmek bilmeyen günlerden sonra intihar etmeye karar verdim. Pencerenin camını açtım ve rüzgar sayesinde fışır fışır rüzgar dolarken, saçlarım ahenkle dans ediyordu. Buraya kadarmış elveda diyerek pencereden atladım. Ama zaten yurt odamız zemin kattaydı dolayısıyla yerde 1-2 sektim ve başarılı olamadım, 1-2 dakika sonra üşüdüm ve atladığım pencereden tekrar içeri girdim.

Arkadaşlarım bana ihanet etmişti, ben de onlara ihanet etmeliyim diye düşündüm. Google’a ‘arkadaşına ihanet et’ yazdım ve karşıma motorlu testereli bir amca çıktı. Üstünde de Munchkin yazıyordu. Bu bir kutu oyunuydu. Oyunun açıklamasını okudum ve bu harika bir plan dedim. ‘Munchkin’de arkadaşım ve sevgilime ihanet edecek ve onlara gerçek bir ders verecektim. Kendime artık çok güveniyordum.

Oyunu sitenizden sipariş ettim, süreç kusursuz ilerledi ve 2 gün içerisinde muazzam hızlı bir şekilde geldi. Allahım bu nasıl bir hizmet sanki 8 yıldızlı bir oteldeyim dedim, kendimi çok değerli hissettim ve hayata daha bir bağlandım.

Sinsi planım ortaya çıkmasın diye kutunun üzerindeki ‘Arkadaşına ihanet et’ kısmının üzerine ‘Şampiyon Beşiktaş’  yazdım. Oyunu kural kitapçığını okuduktan sonra bunları aradım. Dedim ‘Siz ne bayık bir çift oldunuz hep bi öpüşmeler cilveleşmeler. Gelin hayata karışın azcık, bi kafeye geçip oyun oynayalım.’. Planım saatin dişlilieri gibi tıkır mıkır ilerliyordu ve keyfim fazlasıyla gıcırdı.

Oyuna başladık ve bunlar, iki sevgili bir olup beni çok fena tokatladılar ve bana yine ihanet ettiler. Ancak bir terslik vardı. Ben kaybetmeye alışkındım, bu benim için yeni bir şey değil ama hayatımda ilk defa hem kaybedip hem de keyif almıştım. İkinci üçüncü oyun derken geceye doğru grubumuz kalabalıklaştı ve hayatımda ilk defa üçten fazla arkadaşım oldu. İlerleyen günlerde ise daha bir çok oyununuzu aldık ve arkadaşlarımız arasında oyun grubumuzu kurduk. Spyfall, For Sale, Gulyabani, Bang! derken bütün oyunlarınızı satın aldık ve oyunlarınız muazzam olduğu için her geçen gün grubumuz organik olarak büyüdü ve kocaman bir aile olduk.

Ciddi bir asosyallik içindeyken sizin sitenizle ve oyunlarınızla tanışmamla hayatım değişti. Ayrıca adettendir diye belirtmek istiyorum, ilk oyun oynadığımız gece bir kızla tanıştım, o kız şu anda benim eşim ve 23 yaşında nur topu gibi bir oğlumuz var ;)

Buradan bütün gençlere seslenmek istiyorum. Asosyallik kader değil, kutu oyunlarını deneyin!

Her şey için çok teşekkürler ve sevgiler.

Kutu Oyunları

KUTU OYUNLARI

Masa oyunları arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmenin en ucuz yollarından biri! Aile oyunlarımızla kaliteli zaman geçirirken, strateji oyunlarımızla unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

ÇOK CAZİP GÖRÜNÜYOR!
Kargo

KARGO

Bütün siparişlerinizi en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargomuzla en uygun fiyata sevkediyoruz. İki adet oyun aldığınızda veya 150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ise kargo bedava!

DAHA FAZLA BİLGİ
Güvenli İşlemler

GÜVENLİ İŞLEMLER

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olsun. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş SSL standartlarıyla koruma altında.

İKNA OLMADIM
NeotroyGames
NeotroyGames
KATEGORİLER
SOSYAL MEDYA
TAKİPTE KALIN

NeoTroy Games © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır