Sıkça Sorulan Sorular


1) Eksik kayıp parça var. Ne yapmalıyım?

Oyununuzu aldınız ve içerisinde bir parçanın eksik olduğunu mu gördünüz? Veya oyunun heyecanıyla kendinizi kaybederek bir kartı mı yırttınız? Veya oyun oynarken bir parça kaza kurşununa mı kurban oldu? Veya Gulyabanilerin geceleri sizin kutu oyunlarınızdan parçalar çaldığına mı inanıyorsunuz? Üzülmeyin bu dünyanın sonu değil.

Eğer bizim paketleme sırasında hata yaptığımıza inanıyorsanız fatura tarihinden 30 gün sonra belirttiğiniz ilgili eksik parçaları size bedelsiz şekilde kargoluyoruz. Diğer kötü şeylerin başınıza gelmiş olması durumunda ise, parçaları size bedelsiz gönderiyor ancak kargoyu alıcı ödemeli şekilde (kartlar ve ufak parçalar için kargo ücreti tahminen 3-4 TL) gönderiyoruz. Kayıp parça sürecini info@neotroygames.com adresine mail atarak başlatabilirsiniz.

 

2) Siparişim ne zaman kargolanır?

Siparişiniz akşam saatine (16.00 sonrası) kalmadığı müddetçe aynı gün içerisinde kargoya verilir. Takip numarası ise oyunlarınızın kargolandığı günün akşamında tarafınıza mail olarak atılır.
Ayrıca eğer ofiste isek Cumartesi günleri de kargoya verdiğimiz oluyor.

 

3) Peki siparişim kargolanmış ne zaman bana gelir?

Bir aksilik olmadığı müddetçe, Aras kargo İstanbul'a ve birçok ile 24 saat içerisinde gönderim yapabiliyor. Kendilerinin tüm illere verdiği taahhüt süresi ise 48 saat.

 

4) 'XYZ' oyununu ingilizce olarak getirme şansınız var mı?

Ne yazık ki yok. Sadece sitemizde olan oyunları satıyoruz :(

 

 

Açıkcası şu ana kadar pek fazla sıkça sorulan bir soruyla karşılaşmadık. Sorularınızı info@neotroygames.com adresine mail atabilirsiniz.

Kutu Oyunları

KUTU OYUNLARI

Arkadaşlarınızla birlikte etkileşim halinde keyifli vakit geçirmenin en ucuz yollarından biri! Aile oyunlarımızla kaliteli zaman geçirirken, parti oyunlarımızla unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

ÇOK CAZİP GÖRÜNÜYOR!
Kargo

KARGO

Bütün siparişlerinizi en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargomuzla en uygun fiyata sevkediyoruz. İki adet oyun aldığınızda veya 150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ise kargo bedava!

DAHA FAZLA BİLGİ
Güvenli İşlemler

GÜVENLİ İŞLEMLER

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olsun. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş SSL standartlarıyla koruma altında.

İKNA OLMADIM
NeotroyGames
NeotroyGames
KATEGORİLER
SOSYAL MEDYA
TAKİPTE KALIN

NeoTroy Games © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır