Telefon Bağımlılığından Kurtulma Yolu!


Merhaba Kutu Oyun Severler,

Bu hafta sizle müşterimizden gelen bir mektubu, bir başarı hikayesini paylaşmak istiyoruz. Keyifli okumalar.

 

Merhaba NeoTroy Games Abilerim Ablalarım,

Ben Haşmet. Öncelikle bana bu kalbiniz kadar temiz html sayfasını ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Sizin kutu oyunlarınız sayesinde arkadaşlarımızla iletişimimizin kalitesi 10 kaplan gücü kadar arttı ve ben bu başarı hikayesini diğer ‘akıllı telefon’ sahibi arkadaşlarla da paylaşmak istiyorum. Çünkü bu durum çözülemezse gerçek dostlukların tarih olup, dünyayı taş yürekli robotların ele geçirebileceğine inanıyorum.

Biz üniversitenin ilk gününden beri yediği içtiği ayrı düşmeyen 5 arkadaştık. Üniversitenin ilk günü aramızda muazzam bir kaynaşma oldu ve kendimizi bundan itibaren ‘Fantastik Fayf’ olarak adlandıralım dedik ve ‘OoOoOo’ çekip ‘Fan-tas-tik FAYF’ diye bağırırdık. Ayrıca kan kardeşi de olalım dediydik ama yanımızda jilet yoktu, sonra da unuttuk gitti.

 Dostluğumuz şahane gidiyordu; birlikte top oynuyor, iddia kuponu hazırlıyor ve fitness salonunda atlar gibi koşuyor, akşamları da muhabbetin dibine vuruyorduk. Her şey harika şekilde ilerlerken günlerden bir gün aramıza kara cisim girdi, bunun adı akıllı telefondu...

İlk aylarda durumun ciddiyetinin farkına varamamıştık ve akıllı telefonun ne kadar da akıllı olduğu üzerine methiyeler düzüyorduk. İlerlerleyen günlerde top oynamak yerine telefonda top oynar, iddia kuponlarını birlikte yapmak yerine, forumlardan takip eder, fitness salonuna atlar gibi koşmaktansa, salona gidip check-in yapıp kaslarımızın fotoğraflarını çekip arkadaşlarımızla paylaşıyorduk.

Akşam muhabbet buluşmalarımız ise şu programı takip ediyordu.

  1. Wi-fi şifresinin sorulmasıyla açılış.
  2. Check-in
  3. ‘Fantastik Fayf’la keyifli bir akşam buluşması tweeti.
  4. Yemek siparişi ve yemeklerin fotoğrafının instagrama paylaşılması.
  5. Yemek yeme.
  6. ‘Bakmıyomuşum gibi çek panpa’ pozlarımızın instagramda paylaşılması.
  7. Facebook, twitter, instagram, whatsapp kontrolu.
  8. ‘OoOoOo fan-tas-tik FAYF’ çekiş ve kapanış.

Günlerden bir gün Türkiye genelinde bir elektrik kesintisi yaşanmıştı. Hiçbirimiz durumun ciddiyetinin farkında değildik. Telefondan top oynamaya devam ediyor ve şarjımızı sömürüyorduk. Fitness salonundaki paylaşımlarımızı yapmamızın ardından hepimizin şarjının bittiğini farkettik. Atlar gibi koşsak dahi bunun şarjımıza bir faydası yoktu. Bir arkadaşımız kendisinin youtube’dan patatesten elektrik üretimi üzerine video izlediğini ve telefonlarımızı şarj edebileceğini söyledi, kendisi tam bir fantastikti. Hepimiz usbleri patatese sokup telefona taktık ancak sonuç hüsrandı. Bir anda kendimizi hayati bir organımızı kaybetmiş gibi hissettik.

Akşam yemeğine geçmiştik ancak programımız darma dumandı. Ne yapacağımızı bilemedik. İlk defa o gün farkettim; arkadaşım Murat saçlarını uzatmış, Kazım küpe takmış, Burak ise tellerini çıkarmıştı. Yemekleri yememizle birlikte hepimiz birbirimizin suratına bön bön bakmaya başladık. Hepimizin sinirleri gerilmişti. En sonunda Murat ‘Ne bakıyosunuz lan ayı mı oynatıyoruz!?’ diye bağırdı ve masayı devirerek kalktı. Bu olay fantastik fayfın sonuydu.

Gece elektrik gelmişti ancak o akşamdan sonra fark ettim ki fantastik fayf’ın aslında, tıpkı eto gibi, uzun zaman önce bitmişti. İletişimimizde ciddi bir sorun olduğu aşikardı ve bunun onarımı için google amcaya bu sorunu nasıl çözebilirim diye sordum. Grup terapisine mi gitsek diye düşünürken, Şükrü kardeşimizin mektubuna denk geldim ve ‘Evet kutu oyunları! İşte aradığımız fantastik fayf ruhu bu!’ dedim.

Hemen bir BANG! ve Jungle Speed satın aldım ve oyunlar 1 gün sonra elime geçti. ‘Aman Allah’ım ben bu kadar mükemmel bir hizmeti, bu mükemmel oyunları, bu fiyata hakedecek ne yaptım?’ dedim ve kendimi çok şanslı hissettim.

Fantastik fayfla yaşamış olduğumuz bir günlük ayrılıktan sonra arkadaşlarıma, ‘Elektrikler artık geldi. Geçen akşam hiç yaşanmamış gibi davransak olmaz mı? Akşam yemekte buluşalım yine fotoğraflarımızı çekelim ve paylaşımlar yapalım, sarılalım sıkı sıkı.’ dedim. Akşam buluştuk, bunların telefonları tek tek topladım ve ortaya BANG! ve Jungle Speed’i koydum. İlk başta soğuk yaklaşsalar da kuralları anlatmaya başlamamla kendilerini oyuna kaptırdılar. İnanılmaz eğlendik ve unutulmaz bir akşam yaşadık ve uzun zaman sonra ilk defa sohbet edip gerçek bir iletişim kurabildik.

NeoTroy Games ve ekibine tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum. Sizin sayenizde Fantastik fayf ekibimiz hem hayata döndü hem de kutu oyunlarınız sayesinde bir sürü yeni arkadaşımız oldu.

Buradan bütün gençlere seslenmek istiyorum, akıllı telefonlarınızı bir kenara koyun ve gerçek hayata dönün. Özlemini duyduğunuz gerçek muhabbet kutu oyunlarında!

Kutu Oyunları

KUTU OYUNLARI

Masa oyunları arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmenin en ucuz yollarından biri! Aile oyunlarımızla kaliteli zaman geçirirken, strateji oyunlarımızla unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

ÇOK CAZİP GÖRÜNÜYOR!
Kargo

KARGO

Bütün siparişlerinizi en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargomuzla en uygun fiyata sevkediyoruz. İki adet oyun aldığınızda veya 150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ise kargo bedava!

DAHA FAZLA BİLGİ
Güvenli İşlemler

GÜVENLİ İŞLEMLER

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olsun. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş SSL standartlarıyla koruma altında.

İKNA OLMADIM
NeotroyGames
NeotroyGames
KATEGORİLER
SOSYAL MEDYA
TAKİPTE KALIN

NeoTroy Games © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır