Teslimat ve İade


Kargo Ücretleri
Siparişinizi oluşturmanızla oyununuzu en geç 3 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaya geliyor. 150 TL altı bir sipariş girerseniz de, siparişinizi sadece 6 TL'ye size ulaştırıyoruz!

Hatalı / Eksik Siparişler
Oyunlarımızı bir an önce oynamak için sabırsızlandığınızın farkındayız ancak kargodan ürünleri teslim alırken, size verdikleri teslim formunu hemen zıp diye imzalamayın. Lütfen önce kutuyu açarak; kutuların sağlamlığını ve eksik oyun olup olmadığını kontrol edin. Eğer kusur / eksik varsa hemen tutanak tutturun. Böylece biz de ürünü iade alarak ücreti size iade edelim, ancak tutanak tutulmadığı takdirde, ne yazık ki bizim de elimizden gelen pek bir şey olmuyor.
 
İade Süresi ve Şartları
Ambalajı açılmamış ürünlerin kanunen neden göstermeksizin iade süresi (cayma hakkı) 14 gündür. Ambalajını açtığınız oyunlar doğal olarak bizim için satılamaz hale geliyor. Eğer üründe bir kusur veya ayıp yoksa, Resmi Gazete’de yayınlanmış olan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 15. Maddesinin bize vermis olduğu haktan dolayı, ambalajı açılmış, tekrar satılamayacak olan ürünleri ne yazık ki iade alamıyoruz.

İade Süreci
İade etmek istediğiniz ürünün sipariş numarası ve iade sebebini belirtilen bir e-maili info@neotroygames.com  adresine göndermenizle size ürünün nereye ve nasıl iade edileceği ile ilgili bilgi vereceğiz ve sürecin olabildiğince hızlı ve sıkıntısız yürümesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
 
Eksik Kayıp Parça
Oyununuzu aldınız ve içerisinde bir parçanın eksik olduğunu mu gördünüz? Veya oyunun heyecanıyla kendinizi kaybederek bir kartı mı yırttınız? Veya oyun oynarken bir parça kaza kurşununa mı kurban oldu? Veya Gulyabanilerin geceleri sizin kutu oyunlarınızdan parçalar çaldığına mı inanıyorsunuz? Üzülmeyin bu dünyanın sonu değil.

Eğer bizim paketleme sırasında hata yaptığımıza inanıyorsanız fatura tarihinden 30 gün sonra belirttiğiniz ilgili eksik parçaları size bedelsiz şekilde kargoluyoruz. Diğer kötü şeylerin başınıza gelmiş olması durumunda ise, parçaları size bedelsiz gönderiyor ancak kargoyu alıcı ödemeli şekilde (kartlar ve ufak parçalar için kargo ücreti tahminen 3-4 TL) gönderiyoruz. Kayıp parça sürecini info@neotroygames.com adresine mail atarak başlatabilirsiniz.

Kutu Oyunları

KUTU OYUNLARI

Masa oyunları arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmenin en ucuz yollarından biri! Aile oyunlarımızla kaliteli zaman geçirirken, strateji oyunlarımızla unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

ÇOK CAZİP GÖRÜNÜYOR!
Kargo

KARGO

Bütün siparişlerinizi en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargomuzla en uygun fiyata sevkediyoruz. İki adet oyun aldığınızda veya 150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ise kargo bedava!

DAHA FAZLA BİLGİ
Güvenli İşlemler

GÜVENLİ İŞLEMLER

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerde içiniz rahat olsun. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş SSL standartlarıyla koruma altında.

İKNA OLMADIM
NeotroyGames
NeotroyGames
KATEGORİLER
SOSYAL MEDYA
TAKİPTE KALIN

NeoTroy Games © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır